DOĞRU Parti’li Özhaseki, Denizli’de partililere seslendi Açıklaması

YANLIŞSIZ Fırka Genel Komutan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, SELIM Tümen hükümetlerinin geçmiş hükümetlerin yaptığı icraatın mezuniyet kat fazlasını hayata geçirdiğini söyledi.

Çeşitli programlara gelmek için Denizli’ye gelen Özhaseki, Ilbay Büyük Fuat Atik’i makamında ziyaret etti. Özhaseki, daha sonradan DOĞRU Fırka İl Başkanlığına geçerek, burada partililerle görüştü.

Burada partililere seslenen Özhaseki, SELIM Parti Suret Icra Kurulunda aldıkları karar gereği belediyeleri musahabe edip istişarelerde bulunduklarını söyledi. AK Fırka kendisine verdikleri sözleri tuttukları için vatandaşların tercihlerini hep SELIM Parti’den yana kullandığını tabir fail Özhaseki, şöyle konuştu:

“Çok şükür kurulduğumuzdan beri birinci tümen olmaya bitmeme ediyoruz. SELIM Öğür’li kardeşlerim, sizlerden istek ediyorum; başınız yalman olsun değme yerde. Bizim alnımız zahir. Bakın Sayın Reisicumhur’mızın liderliğinde 20 yıldır az daha iktidarız. Evet, 20 yılın getirmiş olduğu belli belirsiz hakeza tıpkısı dışarıda insanların yüz eskimesi namına tarif ettiği benzeri levha ortaya huruç mümkün amma ‘Erdemliler Hareketi’ namına başlattığımız bu harekette o kadar çok işlemler yaptık ki adeta ağızsız ayrımsız inhina yaşandı. Destanlar yazdık, elhamdülillah. Hükümet etme noktasında Cumhuriyet tarihi süresince mevrut eski ne büyüklüğünde hükümet varsa, hangisini söylüyorsanız aklınıza getirin demin, bizim yapmış olduklarımız o hükümetlerin yaptıklarından itmam ikmal fazladır.”

“Cumhurbaşkanı’mız bu milletin onurunu dubara etmeye devam ediyor”

Bozuk yönetimleri ve icraatlarını unutmadıklarını ancak hiçbirinde Recep Tayyip Erdoğan’daki gibi bire bir cesaretin olmadığını dile getiren Özhaseki, şöyle bitmeme etti:

“O geldi ve çok şükür vasilik rejimi birlikte toprağa gömüldü ve bu milletin, Türk milletinin mikro dışında sarp duruşunu Sayın Cumhur Reisi’mızda bu ulus gördü. Eski heybet adamlarının güçlükle dışından randevu kabul etmek için birçok kamer beklediklerini, gittiklerini, gittiklerinde hangi pozisyonda çizik vaziyette durduklarını hepimiz izlerdik. İçimiz yanardı adeta. Deminden anca mi oluyor? Cumhurbaşkanı’mızla görüşmek için eyyam öncesinden şevket başkanları sıraya giriyorlar, telefon sırasına giriyorlar. Biraz periyot sonradan görüşüyorlar. Gittiği seçkin yerde Cumhurbaşkanı’mız bu milletin onurunu olta etmeye devam ediyor. Allah’a hamdolsun 20 almanak bizim iktidarımız döneminde yeniden sonraları başarı var, tamamıyla iş ika var.”

Muhalefete eleştiri

Özhaseki, bugün karşılaşan problemleri gine yalnızca YANLIŞSIZ Öğür kadroların çözebileceğini kaydetti.

Muhalefet partilerinin belediyelerde taş konusunda taş koyamadığını savunan Özhaseki, “Bire Bir araya geldikleri yedili kol sokakta görseler birbirlerine esenleme vermezler. Hiçbir aktarılma olsun eşlerini yanına alıp öbürüne çay içmeye gitmemişlerdir. Acun görüşleri birbirine benzemez. Içtimai olaylara bakışları birbirine benzemez ama Recep Tayyip Erdoğan ve AK Tümen düşmanlığı var evet bunların hepsini tıpkı araya getiriyor.” dedi.

“Süleyman’ımızı birlikte Sinan’ımızı de bulduk”

Böyle bire bir muhalefetten ayrımsız medeniyetin doğmayacağını öne süren Özhaseki, şu değerlendirmeyi yaptı:

“Bire Bir masa etrafında oturmak üzere ne tam oturacağını ayrımsız kamer tartışanlar, tıpkısı salona girerken ‘Sen mi önden gireceksin, ego mi önden gireceğim?’ diye niteleyerek 1,5 kamer birbirlerini yazarlar eliyle hırpalayanlar, Türkiye’nin devasa problemleri karşısında çözümü nerede üretecekler? Bire Bir bakmıyorlar ki filhakika ama gel yıkalım politikası, gel devirelim politikası. Hani şair diyor ya, ‘Hadi gel şu Süleymaniye’yi yıkalım desen/İki kazma kürek, iki bile rençper icap/Ancak hadi gel yapalım şurası kavrayışsız desen/Benzeri Sinan, tıpkı birlikte Süleyman lüzumlu.’ Biz Süleyman’ımızı üstelik bulduk, Sinan’ımızı birlikte bulduk Allah’a hamdolsun. Tehlikesiz adımlarla yollarımıza devam ediyoruz.”

“Hepimizin yüğrük olması lazım”

2023 seçimlerinin şişman önem taşıdığını vurgulayan Özhaseki, bu seçime birlikte çokça birkaç beş on kaldığını anlattı. Seçimleri tüm mazlumların izleme edeceğini vurgulayan Özhaseki, “Bütün dünyadaki mazlumların ümmet-i Muhammed’in umudunun Türkiye olduğunu ve Recep Tayyip Erdoğan olduğunu da asla unutmayalım. Zira Filistin’da tıpkısı görüngü oluyor, Cumhur Reisi’mıza ağrı oluyor. Bambaşka kimseye veca olmuyor. O yüzden bizim hepimizin gayretli olması geçişsiz.” dedi.

“Okların kime çevrildiğini biliyorsunuz”

İmamı Şafi’nin “Düşman okunu takip ediniz, o sizi doğruluk ehline götürür.” sözünü hatırlatan Özhaseki, şöyle devam etti:

“Okyanus ötesinde müttefik olduğunu söyleyen fakat PKK’lılara ve Güneydoğu’daki teröristlere sonuna büyüklüğünde bindi olan tıpkı mevki var, onların okları bize çevrilmiş, Tayyip Erdoğan’a çevrilmiş vaziyette değil mi? Hepimiz bunun farkındayız. Avrupa’de arkadaş olduğunu söyleyen, bağlaşık olduğunu söyleyen, söze geldiği ant düzme ayrımsız gülücükle sabah akşam yanımızda olduğunu anlatım ettikleri halde el altından hep örgütleri, çap örgütlerini, kundak fücur örgütleri destekleyen ülkeler var. Onların oklarının kime girdap olduğunu biliyorsunuz değil mi? Cumhur Reisi’mıza ve YANLIŞSIZ Tümen’ye. Türkiye’nin başında Cumhurbaşkanı’mızı ve DOĞRU Fırka’yi görmemek istiyorlar, biliyorsunuz değil mi bunları?”

“2023’te eskimemiş tıpkı zafere imza atacağız”

FETÖ’nün yanı sıra TBMM’birlikte olduğu halde “evcil ve milli sıfır” milletvekillerinin hedefinin bile Cumhur Reisi Erdoğan olduğunu ifade eden Özhaseki, şunları kaydetti:

“Bunca kötünün istemediği yegâne herif eğer Recep Tayyip Erdoğan ise biz dahi ona kez arkadaşlığı yapmaya bitmeme edeceğiz, sonuna kadar yanında durmaya bitmeme edeceğiz. Allah’ın izniyle dahi seçimlerde biz alacağız elhak. 2023’te yeni bir zafere imza atacağız. Bu şahsımızı, nefsimizi tatmin etmek amacıyla değil ama inandığımız değerler uğruna yine ayrımsız mücadelede gani işler muktedir olmak adına, bu milletin refahı hesabına, bu milletin iyiliği namına, yücelmesi yerine, bayrağımızın dalgalanması ve ezanımızın okunması yerine Allah’ın izniyle yeniden biz Haziran 2023’te yıpranmamış bire bir zafere imza atacağız.”

Özhaseki, daha sonradan Denizli Büyükşehir Belediye Reisi Osman Zolan ile görüştü.Share: