DOĞRU Parti’li Çelebi’den Kılıçdaroğlu’nun “Dert” eleştirisine karşılık

DOĞRU Fırka Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun kendisine müteveccih adına, şehrin sorunlarını Sedir kürsüsünde dile getirmediği eleştirisine, “Sayın Kılıçdaroğlu tek erk yüzü görmediği için sorunların bittabi çözüldüğünün farkında değil. TBMM kürsüsü ve üyesi olduğum Tasrif ve Bütçe Komisyonunda sunu aşkın mütekellim saylav olarak bu eleştirinin gelmesi beni üzmüştür.” yanıtını verdi.

Çelebi, Sedir’te düzenlediği matbuat toplantısında, DÜRÜST Tümen’nin, ayağına yıldırı prangası vurulan bölgeyi baştan ayağa kaldırdığını rapor ederek, Kılıçdaroğlu’nun bu hizmetler konusunda yeterli bilgelik sahibi olmadığının açıklamalarından anlaşıldığını söyledi.

Kılıçdaroğlu’nun YANLIŞSIZ Öğür milletvekilinin şehrin sorunlarını Sedir kürsüsünde dile getirmediği şeklinde eleştiride bulunduğunu aktaran Çelebi, şöyle konuştu:

“Sayın Kılıçdaroğlu tek kudret yüzü görmediği üzere sorunların pekâlâ çözüldüğünün farkında değil. TBMM kürsüsü ve üyesi olduğum Traksiyon ve Bütçe Komisyonunda arz aşkın konuşan milletvekili adına bu eleştirinin gelmesi beni üzmüştür. Tığ, sorunlarımızı, projelerimizi ve yatırımlarımızı, Genel Başkan’ımız ve ilişkin bakanlarımızla görüşüp çözüme bağlarız. İktidar partisi milletvekilleri ülkü çözer ve gereğini yapar. 20 almanak iktidarımız döneminde ilimizdeki sorunları çözüme ulaştıracak bir nice projeyi hayata geçirdik.”

Ağrı’da 30 bin kişinin katıldığı konsere dikkati calip Çelebi, “Sayın Kılıçdaroğlu, ilimizi musahabe ettiği günlerde bölgemiz, terör namına turizm ve hanek etkinlikleriyle mutluluk gündemindeydi.” dedi.

Çelebi, Ağrı’da gerçekleştirilen yatırımlardan örnekler vererek YANLIŞSIZ Fırka kadrolarının yaptığı hizmetlerle milletin gönlünde vadi edindiğini dile getirdi.

Share: