Denizlispor U17 kaliteli oyuncu üzere çalışmalarına vakar verdi

Eskimemiş sezonda Hisse Senedi Ligi’nde savaşım edecek olan Denizlispor U17 takımı, alt yapıdan eğin tarafa topçu semirtmek amacıyla hazırlıklarını sürdürmeye bitmeme ediyor.

2022-2023 sezonunda TFF Aksiyon U17 Liginde Mücadele edecek olan Denizlispor’dahi Beceri Kalın Görevine Mustafa Ali Gözlükaya getirildi. Deneyimli antrenör amaçlarının madun yapıdan dal tarafa topçu pekiştirmek olduğunu söyledi. Yeni sezon hazırlıkları ile ilgili yerine açıklamalarda kâin yeşil siyahlı takımın ustalık sorumlusu Mustafa Mualla Gözlükaya çalışmalara bu hafta başladıklarına ilgi çekerek “İki devir oldu. Antrenmanlarımız gayet güzel gidiyor. Tamım artık güzeşte yılki u16 takımından oluşuyor. Bunun dışında bakir katılan birkaç arkadaşımız birlikte var. U17 yaş grubu mehabetli benzeri yaş grubu. Tıpkısı sonrası U19 ondan sonrada arzulu bando. Bu yaş kategorisindeki oyuncularımız imdi profesyonelliğe mail olan oyuncularımız oluyorlar. Bu nedenle hem fiziksel hem mental hazırlıklarını yapmaları gerekiyor” dedi.

“Henüz cıvıl cıvıl benzeri mızıka olacağız”

U17 takımının liyakatli kalecisi Harun Kıvrak’üstelik eskimemiş sezon hazırlıklarının gür gittiğini belirterek “Kestirmece tıpkı hafta geçmiş çalışmalara başladık. Mustafa Yüce Gözlükaya hocamız ile alay malay ongun antrenmanlar yapıyoruz. Yeni sezonda eskisinden daha hazır, elan etkili bir bando olacağız. Hedefimiz ligi art sırada tahsis etmek ve Türkiye şampiyonasına gitmeye türe yok etmek. Benimde birlikte hedefim evvel milli takıma gezmek ardından A takıma katılarak orada sürekli kalkmak” diye konuştu. – DENİZLİShare: