Denizli Tekden sporun ve sporcunun yanı sıra

Hususi Denizli Tekden Hastanesi, A. Denizlispor’un güzeşte sezon olduğu kabil bu sezonda de sağlık sponsoru oldu. Değme fırsatta sporun ve sporcunun birlikte olduklarını belirten Özel Denizli Tekden Hastanesi Umum Müdür Yardımcısı Cemal Işık, “Eksiksiz teşekküllü hastanemizde cümle imkanlarımızla Denizlimizin markası Denizlispor’a sağlık desteği vermekten kontekst gururluyuz” dedi.

Özel Denizli Tekden Hastanesi’nde planlı imza töreni Şifahane Umumi Müdürü Kemal Akcan, Umum Müdür Yardımcısı Cemal Işık, Başdoktor Op. Dr. Mehmet Tekin ve A. Denizlispor Kulüp Başkanı Mehmet Becerikli’un katılımıyla gerçekleşti.

Sporun ve sporcunun yanı sıra olduklarının göstergesi adına A. Denizlispor’a destekleyici olduklarını tamlayan Hususi Denizli Tekden Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Cemal Işık, “Sabık sene keyif sponsoru olduğumuz Altaş Denizlispor’a bu yıl keyif sponsoru olduk. A. Denizlispor Başkanı Sayın Mehmet Dirayetli ile yaptığımız protokol neticesinde pakt futbolcuları ve teknik ekibin sağlık kontrollerini yaparken form kolunda üstelik sayrılarevi logomuzun olmasının gururunu yaşıyoruz. Amacımız tekmil teşekküllü hastanemizle parçalanmamış imkanlarımızla Denizlispor’a bindi çevirmek. Öğretim Üyesi ve uzman doktor kadromuzla Denizli Tekden hastanesi namına sporun ve sporcunun daima yandayız. Bu yıl şehrimizin takımı olan Denizlispor amacıyla başarılarla kırcı bir sene olacağına inancım tamdır. Umarım bu mevsim için imzaladığımız bu sponsorluk değme iki tarafa birlikte yardım sağlayacaktır. Her iki canip üzere birlikte yavuz olmasını temenni ederim” dedi.

“Değme iki canip üzere da kılıklı olmasını dileriz”

Denizlispor Başkanı Mehmet Becerikli, “Tekden Hastanesi tecrübesiyle ve imkanlarıyla güvenebileceğimiz bire bir hastanedir. Bu güveni çapraz bire bir anlaşmayla sonuçlandırdığımız için mutluyuz. Tekden Hastanesi’nin kıymetli yönetimine verdikleri destekten dolayı teşekkür eder, herkesi Denizlispor’umuza destek olmaya davet ederiz. Yapılan bu anlaşmanın gelişigüzel iki yan için üstelik hayırlı olmasını dileriz” şeklinde konuştu. – DENİZLİ

Share: