Davuluyla tezahürat yaparken sandalyeden düştü, bizatihi geçti zurnayı uçurdu

Çorum’un Oğuzlar ilçesinde ölçüsüz davulcu olarak tanıdık Fatih Bozkuş (35), şov yaparken sandalyeden düştü. O anlar davetliler aracılığıyla saniye saniye kaydedildi.

İskilip ilçesinde düğünlerde davuluyla yaptığı şovlarla adını duyuran Fatih Bozkuş, tıpkı düğünde bateri çaldı. Eylem beğenmek için sandalyeye sâdır Bozkuş, çabucak dengesinin kaybederek yere düştü. Davetlilerin yürekleri ağızlara gelirken Bozkuş, hiçbir şey tor üzere gösterisine bitmeme etti.

Bozkuş, ayrıca bambaşka ayrımsız düğünde üstelik bateri çalarken kendinden geçti. Davul çalarak kişi etrafında çabukça dönmeye başlayan Bozkuş, zurnacıya çarptı. Çarpmanın etkisiyle zurna havaya uçarken zurnacıda neye uğradığını şaşırdı.

Düğünlerde davulu ile şovlar ve eylem yaptığını tabir eden Fatih Bozkuş “Bu işi istekle yapıyorum. Mütenevvi şov ve animasyonlarla mesleğime az buçuk elan vasıf ekleme çabasındayım. Düğünde sandalye üstünde demonstrasyon fayrap etmek istedim. Üzerindeyken sandalyenin gazabına uğradım. Yere düştüm. Ama on paralık bozuntuya vermeden şovuma bitmeme ettim. Bu şovun tıpkı parçasıymış gibi algılandı” dedi. – ÇORUMShare: