Davuluyla şov yaparken sandalyeden düştü, kendinden geçti zurnayı uçurdu

Çorum’un Oğuzlar ilçesinde ötede baterist olarak tanıdık Fatih Bozkuş (35), demo yaparken sandalyeden düştü. O anlar davetliler yoluyla saniye saniye kaydedildi.

İskilip ilçesinde düğünlerde davuluyla yaptığı şovlarla adını duyuran Fatih Bozkuş, tıpkı düğünde davul çaldı. Gösteri fora etmek üzere sandalyeye çıkan Bozkuş, çabucak dengesinin kaybederek yere düştü. Davetlilerin yürekleri ağızlara gelirken Bozkuş, hiçbir özdek idmansız gibi gösterisine bitmeme etti.

Bozkuş, antrparantez eksantrik tıpkı düğünde de bateri çalarken bizatihi geçti. Davul çalarak kişi etrafında hemencek dönmeye başlayan Bozkuş, zurnacıya çarptı. Çarpmanın etkisiyle zurna havaya uçarken zurnacıda neye uğradığını şaşırdı.

Düğünlerde davulu ile şovlar ve gösteri yaptığını tabir eden Fatih Bozkuş “Bu işi bayıla bayıla yapıyorum. Değişik demo ve animasyonlarla mesleğime biraz elan hasep ekleme çabasındayım. Düğünde iskemle üzerinde demo açmak istedim. Üzerindeyken sandalyenin gazabına uğradım. Yere düştüm. Amma hiç bozuntuya vermeden şovuma bitmeme ettim. Bu şovun bire bir parçasıymış gibi algılandı” dedi. – ÇORUM

Share: