Çorum’da gidiş geliş kazası: 3 gaileli

Çorum’da sonuç günlerde kazaların sık sık yaşandığı Buharaevler Kavşağı’nda tekrar bire bir trafik kazası meydana geldi. İki otomobilin çarpıştığı kazada 3 dirilik yaralandı.

Edinilen bilgilere göre, Ankara istikametinden Samsun istikametine revan Mehabetli E. yönetimindeki 19 ACL 156 plakalı makine, Mavral Sokak’tan Buharaevler istikametine revan Delicesine A. yönetimindeki 19 LN 732 plakalı otomobille kavşakta çarpıştı. Yapılan ihbar üzerine bölgeye haddinden fazla sayıda ambulans ve itfaiye aracı ekibi atıf edildi. Çarpmanın etkisiyle araçlardan birisi pahal dönerken, bu aracın güdücü Ulu E. ile diğer aracın sürücüsü Mecnunca A. ve aynı araçta bulunan aynı gönül yaralandı. Çevredeki vatandaşlar marifetiyle araçlardan çıkartılan yaralılar, olay durumunda yapılan ilk müdahalenin arkası sıra ambulanslar ile Eti Üniversitesi Eğitim Bilimi ve Araştırma Hastanesi ile kentteki özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kavşakta meydana gelen kazalara reaksiyon gösteren halkı ise polis ekipleri sakinleştirdi. Buharaevler Kavşağı’nda bir hafta içerisinde meydana gelen üç ayrı kazada temel-kızın hayatını kaybettiğini, 9 kişinin da yaralandığını tamlayan vatandaşlar, daha aşkın fert kaybı yaşanmadan yetkililerin kavşakta hazırlık almasını istediler. – ÇORUMShare: