CHP’ye geçtiği kanıt edilen Kocabaşı Hanife Ihata Etmek Açıklaması

Cumhuriyet Altını El Partisi’ne (CHP) geçtiği argüman edilen Bünyan Ağır Sevap Muhtar Hanife Anlamak; “Bizi yemeğe götürdüler, rozet takacaklarını söylemediler. CHP’li değilim, hiç olmadım” dedi.

MHP Kayseri Mebus Zevalsiz Ersoy toplumsal paylaşım sitesinde; Eksiksizlik Kılıçdaroğlu yoluyla CHP rozeti takılarak partiye geçtiği tez edilen Bünyan Yavuz Hak Mahalle Muhtarı Hanife Derk Etmek ile görüşmesini paylaştı. Ersoy’un “Kayseri’birlikte fariza fail zer muhtarlarımızı sömürme fail, siyasa malzemesi yapma hezeyanına kapılan CHP’nin oyunu temelinden bozuldu” paylaşımında mütekellim Muhtar Hissetmek; “Benim cenazeme katılmışlardı. CHP İl Başkanı Ümit hanımı tanımıyorum amma orada tanıştık. İşten bahsedince ‘benim çocuğumun işi yok’ dedim ben birlikte. Onlar de ‘biz koruyucu olacağız’ deyince ego dahi balıklama gittim. Bizi yemeğe götürdüler, rozet takacaklarını söylemediler. İlerleyen saatlerde ‘Yemekten sonraları size rozet takılacak’ denince bütün afalladı. Muhtarım, korkum da var ama çocuğum korkulu bastı. CHP’li değilim, on paralık olmadım” dedi.

Mebus Ersoy ise; “Biz herhangi bir ant senin birlikte. Telefonumuz 24 saat açık. Bu algıyı yapanlara de cevabını atfetmek lazım” ifadelerini kullandı. – KAYSERİ

Share: