Cami yapılması üzere belediyeye yer bağışladı

Görgülü’ın Koçarlı İlçesinde benzeri vatandaş cami yaptırılması için Koçarlı Belediyesine kestirmece 1 buçuk dönümlük arsasını bağışladı.

Okumuş’da hayatiyetli iş kadını Rehmetullah Çakır, Okumuş Koçarlı İlçe girişinde bulunan ve toplanmış 1 buçuk dönümlük 2 arsasını bağışlamak üzere Koçarlı Belediye Reisi Nedim Kaplan’ı makamında musahabe etti.

Koçarlı Gündoğan Mahallesi sınırları içerisinde kâin ilçe girişinde camiinin olmamasından dolayı arsasını cami yapılması üzere affetmek istediğini tabir fail İş İnsanı Rehmetullah Tuğrul’un kat sayı davranışı karşısında namına teşekkür fail Komutan Kaplan, “Yapılan hediye ilçemiz üzere şişman bire bir müfit ve eş tıpkı davranıştır. Bağışlanan arsaya iyicene bire bir cami yapılması için lazım çalışmaları sunu bodur sürede başlatacağız. Bu yer haddinden fazla altın. Kendileri de Tanrı katında zer olsun, Cenabıhak kendilerinden razı olsun. Bu konuda iyilikçi İş İnsanımız Rehmetullah Çakırdoğan beye ilçemiz yerine teşekkürname ediyorum” diyerek konuştu.

Ziyaretin sonunda arsa tapularını Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’a tasdik fail İş İnşanı Rehmetullah Çakırdoğan, insanların yaşarken bu zümre yardımlarda ve bağışlarda bulunmasının önemine meni etti. – AYDIN

Share: