Bolu’ya bordo-beyazlılar akış ediyor

Bandırmaspor takımının bildirme büyük sevimsiz gücü olan taraftarlar, Aksata günü Bolu’de oynanacak karşılaşmada takımlarını boydak bırakmayacak.

Bandırmaspor, TFF 1. Lig’in 17. haftasında Boluspor ile 11 Antrakt 2022 Iş haset deplasmanda karşılaşacak. Deplasman taraftarı amacıyla 432 bilet ayrıldı. Taraftarlarla ortada balaban bire bir deste oluşan Bandırmaspor Başkanı Haysiyet Göçmez’in, ‘Bandırmalı, serencam üç maç. Avazın çıktığı büyüklüğünde ahşa, zorla yettiğince destekle. İlk yarıyı arz pir şekilde bitirelim. Ama katiyen takımına küsme ve kuşlara inkıyat. Bandırmaspor taraftarı büyüktür vazgeçmez’ mesajına balaban aynı destekle bedel vermeye hazırlanıyor.

En ırak deplasmanlarda birlikte tribünde yer alarak lige damgasını vuran Bandırmaspor taraftarı, Boluspor maçında takımlarını destekleyecek. Kocaman maç öncesi nazik benzeri organizasyona hazırlanan Bandırmaspor taraftarı otobüslerle Bolu’ya atak edecek. Stada ati takıma hararetli aynı gelecek yapılacak, 90 an süresince da oyunculara tribünden bilcümle destek verilecek.

Bordo-beyazlı renklere dilek veren bilcümle sporseverleri Bolu’ya davet fail Bandırmaspor ve Bandırma Taraftarlar Derneği Başkanı Anıl Başoğlu, otobüslerin Cumartesi’yi Muamele’a bağlayan geceleyin saat 02.00’bile Cumhuriyet Altını Meydanı’nda olacağını söyledi. Başoğlu, “Azimet-geliş ücretleri 100 teklik. Taraftarlarımızın maç biletlerini Passolig’den kendileri almaları gerekiyor. Takımını bu balaban maçta yalnız tasarruf etmek istemeyen mecmu taraftarlarımız değme periyot 12.00 – 18.00 saatleri arasında eski hal binasının mesnet katındaki Bandırmaspor ve Bandırma Taraftarlar Derneği’ne gelerek isimlerini yazdırmaları gerekiyor. Aileleriyle karışmak isteyenler için üstelik antrparantez aile otobüsü kaldırılacaktır” dedi. – BALIKESİR

Share: