Bolu’da CHP’li meclis üyesinin

Bolu Uray Meclisi Teşrinisani Ayı 2. Oturumu enteresan anlara sahne oldu. Şehremaneti bütçesini eleştiren SELIM Partili Divan Üyesi Bülent Oturak ile CHP’li Meclis Üyesi Naci Ak Pak arasında bozuk para anlar yaşandı.

“İÇTEN PAZARLIKÇI, İKİ YÜZLÜ KİŞİLİĞE SAHİP”

Oturak’ın eleştirilene cevap veren Ak Pak, “Bülent Koca bu konuda siz dolgunca oruçlu değilsiniz, özden değilsiniz. Ayrımsız eş sözünün arkasında durur. Siz kusura bakmayın dostça pazarlıkçısınız. Olur dediğine şark koymuş. Yarayışlı dediği benzeri özdek ham kim. Hepsine koymuş. Ego bu mecliste yenilerden sayılırım. Komisyonlar nedir? Takım yerine arkadaşlarınızdan gönderirsiniz onlara güvenirsiniz. Ben bu konuda samimi bulmuyorum. Üzüldüm. Bülent Eş ağır sıklet bir şekilde ahbapça pazarlıkçı ikiyüzlü kişiliğe topluluk” dedi.

“BEN SÖZLERİMİN ARKASINDAYIM”

Ak Pak sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Bütçeye doğu koyarak nereye oluşmak, olmak istiyorsunuz? Amacınız belediyeyi çalıştırmamaksa sizleri Bolu halkına sunuyorum. Allah’tan İstanbul Belediyesi kabilinden değil. İstanbul Belediyesindeki kadar çoğunluk sizde olsa neler yapacaksınız düşünemiyorum. Bolu halkı sizleri cezalandırdı gene ayrımsız hatalar peşindesiniz. Halkımız bunu görüyor. Zamanı geldiğinde görürsünüz. Bütçeye ret vererek bizleri değil Bolu halkını cezalandırıyorsunuz. Bunun farkında değilsiniz muhtemelen. Ben sözlerimin de arkasındayım.”

DOĞRU PARTİLİ MECLİS ÜYESİ GÖZYAŞLARINA ENGEL OLAMADI

Oturumu başöğretmen Bolu Belediye Reisi Tanju Özcan, tansiyonun düşmesi için duruluk verdi. Aranın peşi sıra söz düz SELIM Partili Divan Üyesi Bülent Oturak konuşurken gözyaşlarına bariyer olamadı. Kendisini annesi ve eşinin izlediğini tamlayan Oturak, “Burada belediye divan üyesi adına katılmadığım güruh olmadı. Tek müsaade kullanmadım. Maatteessüf maruz kaldığımız nitelik bizi çok üzdü. Zaman beni annem eşim izledi. Kimesne kimseye taşlama etmesin. Kimsenin ailesini edisyon durumda bırakmasın” ifadelerini kullandı. Konuşmakta kalın çeken DOĞRU Fırka Meclis Üyesi Bülent Oturak, sözlerini tamamlamadan kürsüyü metrukiyet etti.

Share: