Bitlis’teki kazalar kameralara yansıdı

Bitlis’te ayrımlı tarihlerde yaşanan trafik kazaları şehir kameralarına yansıdı.

Emniyet Umumi Müdürlüğü Trafik Başkanlığı, Bitlis’te site kameralarına yansıyan trafik kazalarının görüntülerini paylaştı. Trafikte kuralların önemine özen eksiltmek üzere paylaşılan görüntülerin birinde sürat eden aracın Bitlis– Tatvan sınırındaki Üçyol Kavşağı’na girerken virajı alamayıp refüje, peşi sıra manipülasyon tabelasına çarpıp takla attığı görülüyor. Yeniden tıpkı kavşakta meydana gelen ayrıksı benzeri kaza görüntüsünde ise hemencecik kavşağa giren tıpkı aracın al mum yanması nedeniyle beklemede olan araçlara arkadan çarptığı görülüyor.

Bir eksantrik görüntüde ise esasen çarçabuk kavşağa girip yönelteç hakimiyetini kaybeden aynı sürücünün İl Güvenlik Müdürlüğüne mail kavşakta yeşil ışığın yanmasını bekleyen araçların arasına daldığı görülüyor. Kent merkezinde yaşanan kazada ise bir aracın beyaz kayıt tamiri özne iş yerinin önündeki beyaz zehir eşyalara çarparak savrulduğu görüntülere yansıyor.

Öte yandan, Tatvan– Çakal Armudu karayolunda meydana mevrut kazada ise ayrımsız açar, Adabağ köyü kavşağından görünmek üzere larpadak önüne kıyamet tıra yandan çarpıyor. Yaşanan kazaların çoğu maddi hasarla atlatılırken, yapılan kalça hataları ve sürücülerin benzeri usa vurma dalgınlığının nelere sebebiyet verdiği ise benzeri nöbet henüz gözler önüne serilmiş oldu. “Biraz daha tetik olsalardı bu engebe olmayabilirdi” sloganıyla paylaşılan görüntüler, trafikte kuralların ne denli cesim olduğunu ortaya koydu. – BİTLİSShare: