Beşiktaş’ta eskimemiş alıntı Masuaku geçmiş antrenmanına artık

Beşiktaş, Spor Göt Süper Lig’in önce haftasında Yukatel Kayserispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, tıpkısı günce iznin peşi sıra bu akşam yaptığı antrenmanla başladı. Yağız-beyazlı ekibin kiralık namına kadrosuna kattığı Arthur Masuaku, ilk kez takımla çalıştı.

Teknik yönetmen Valerien Ismael yönetiminde BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde evvel otuz dakikası basına celi yapılan alıştırma kestirmece 1.5 saat sürdü. Keyfiyet ve taktik faaliyet şeklinde sabık alıştırma; ısınma koşuları, istasyon koşuları ve stretching çalışmalarıyla başladı. Ensiz alanda oynanan minyatür kale maçla bitmeme fail egzersiz, üç takım halinde mahdut alanda oynanan koşa kale maçla sona erdi. Yağız-beyazlı ekibin zaman gerçekleştirdiği antrenmana ağrıları olan Atiba Hutchinson’ın birlikte sakatlığı devam fail Josef de Souza katılmadı. Öte yandan Kenan Karaman, eskimemiş doğan oğlu amacıyla matbuat mensuplarına şekerli ikramında bulundu.

Beşiktaş’ın bugünkü antrenmanını Başbuğ Ahmet Vuzuh Çebi, Basketbol Büro ve Akatlar Spor Kompleksinden Mesul Umumi Heyet Üyesi Düş Tahir Gün, Mal ve Bakım Mübayaa ve Dijital Projelerin Geliştirilmesinden Mesul Umumi Heyet Üyesi İbrahim Eksiksizlik Sulh Dillioğlu, Toy Şubeler ve Süleyman Seba Tesislerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş, Futbol Enfrastrüktür ve Kadın Futboldan Mesul Futbol A.Ş. Umumi Heyet Üyesi Fırat Ağaç ile Beşiktaş Futbol A.Ş. Umumi Müdürü ve Sportif Direktörü Ceyhun Ocakçı birlikte izledi.

Yağız-beyazlılar, Yukatel Kayserispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, ferda saat 11.00 ve 14.30’bile yapacağı çalışmalarla devam edecek.

Share: