Beşiktaş, Kayserispor maçının hazırlıklarına bitmeme etti

Beşiktaş, Spor Kaba Et Süper Lig’in ilk haftasında 6 Ağustos Cumartesi günü Yukatel Kayserispor’u ağırlayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

BJK Nevzat Demir Tesisleri’ndeki antrenman, beceri direktör Valerien Ismael yönetiminde gerçekleştirildi.

İlk sakat saati basına meydanda yapılan antrenmana, West Incelmemiş United’dan aktarma edilen Demokratik Kongolu topçu Arthur Masuaku de katıldı. Valerien Ismael, futbolcuyu takım arkadaşlarına tanıttı ve alkışlattı.

İdmana, ağrıları olan Atiba, tıpkısı süre önce ameliyat edilen Joseph dahi Souza ve Başkomutan Saatçı katılmadı.

Medyaya meydanda bölümde siyah-beyazlı oyuncular, istinas ve koşunun ardından taktik çalışmalar yaptı.

Öte yandan, Beşiktaşlı futbolcu Kenan Karaman, 27 Temmuz’birlikte dünyaya mevrut ve “Keyan” ismini verdiği oğlu için idman öncesi basın mensuplarına baklava izzetüikram etti. Matbuat mensupları da Kenan Karaman’ı kutladı.

Ceyhun Ateşçi, gazetecilerle arkadaşça etti

Beşiktaş Kulübü Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı, antrenman öncesi matbuat mensuplarıyla benzeri süre kardeşçe etti.

Kadroya iki mutedil kayran oyuncusu iaşe etmek için nakil çalışmalarına bitmeme ettiklerini tamlayan Ocakçı, Sivassporlu aktör Kerem Atakan Kesgin’le ilgilendiklerini kaydetti.

Kevin N’Koudou’nun takımda kalma ihtimalinin güçlendiğini nâkil Kazancı, bu nedenle elan evvel gündeme gelen Bandırmasporlu Phileppe Keny transferinin askıya alındığını dile getirdi.

İsmi sonuç günlerde Torino ile mezkûr Emirhan İlkhan ile ait üstelik mütekellim Ocakçı, İtalyan ekibinin serbest kalma bedelini daha ödemediğini aktardı.

Teknik direktör Valerien Ismael’in Başkomutan Saatçı’nın performansından memnun olmadığını ve futbolcunun bu yüzden idmanda düzlük almadığını dile getiren Kazancı, elan yeni anlaşma imzalanmayan oyuncunun takım dışı bırakılmadığını ancak rezerv takımda antrenmanlarına bitmeme ettiğini belirtti.Share: