Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ: “Takıma takviye noktasında hocamızın istediği 1-2 havza henüz var”

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, transfer çalışmalarına bitmeme ettiklerini söyleyerek, “Hocamızın istediği 1-2 mıntıka elan var. Arzulu ekibimizin çalışmaları neticesinde bizim birlikte katkılarımızla, başkanımızın bile onayıyla bu transferleri gerçekleştireceğiz”

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, memleketi Artvin’in Yusufeli ilçesinde Beşiktaşlı taraftarların organize ettiği etkinliğe katıldı. Burada bateri zurnayla karşılanan Kocadağ, Yusufeli Kaymakamı Hüseyin Kaptan’ı musahabe ettikten sonraları ayrımsız restoranda imzalı biçim dağıttı.

Asbaşkan Kocadağ, herhangi bir fırsatta Beşiktaşlı taraftarlarla gelişigüzel olmaya çalıştıklarını belirterek, “Aslen Yusufeliliyiz. Yusufeli’nin Altıparmak köyünden İstanbul’a göçtük. Dededen itibaren buralıyız. Burada hem ocak ziyareti hem dostlarımızı yapmak, etmek istedik. Bu araç ile birlikte buradaki Beşiktaşlı arkadaşlarımızın yaptığı bir organizasyona katıldık. Bu noktada biz dahi Beşiktaşlılarla Yusufeli’nden ve Artvin’den mevrut arkadaşlarımızla burada buluştuk. Haddinden Fazla adamakıllı bir telaki oldu. İstanbul’dan formalar getirmiştim, futbol topları getirmiştim, onları dağıttık. Tabii bizim gittiğimiz herhangi bir yerde, Anadolu’nun her köşesinde hangi kadar çok Beşiktaşlı katabilirsek bu iri camiaya, hangi büyüklüğünde çokça çocukları Beşiktaşlı yapabilirsek bizler üzere dahi ayrı tıpkı mutluluk, tıpkı kıvanç vesilesi oluyor. O noktada gittiğimiz yerlerde bu gestalt icraat yapıyoruz. Beşiktaşlılarla bu arada olmaya çalışıyoruz. Burada dahi hemşerilerimizle, Beşiktaşlılarla bu arada olduk, çokta bahtiyar olduk” ifadelerini kullandı.

“Haddinden Fazla adamakıllı hazırlık dönemi geçirdik” de

Takımın çokça güzelce ayrımsız hazırlık devresi geçirdiğini kaydeden Kocadağ, “Ince dönemdir dinlenme kampı yapamıyorduk. Bu zaman öncesi iki pasaj dinlenme kampı yaparak hem Avusturya’da hem İspanya’dahi kamplar ve haddinden fazla pahal rakiplerle hazırlık maçları yaparak hazırlandık. Bu maçlarda artıları, eksileri hocamız değerlendirdi. Bu hafta grup başlıyor. Cumartesi haset Kayserispor’la inşallah lige başlayacağız. Geçmiş akşam ezanı itibari ile ayrımsız transferimiz henüz İstanbul’a geldi. Takıma tahkim noktasında hocamınız istediği 1-2 havza elan var. Oralarda birlikte hevesli ekibimiz çalışmaları yapıyor. Arzulu ekibimizin çalışmaları neticesinde bizim birlikte katkılarımızla, başkanımızın birlikte onayıyla bu transferleri gerçekleştireceğiz” diyerek konuştu.

“Başkumandan Saatçı ile yola bitmeme ika noktasında mufassal aynı kontrat fayrap etmek isteğimiz var”

Başkumandan Saatçı’nın, kampta yaşanan olaydan sonradan bozukluk dilediğini hatırlatan Kocadağ, “Camiadan bozukluk dilemesi haddinden fazla önemliydi. Sonradan geldi; başkanımızdan ve hile kurulundan, bando arkadaşlarından defo diledi. Tığ kendisi ile kesim uzatma noktasında temasımız oldu. Esasen arkadaşlarımız bu konuda görüşüyorlar, ya konvansiyon ya temdit noktasında evet dahi ayrıksı konularda ilerleyen günlerde göreceğiz ne yapacağımızı. Tıpkısı şekilde Başkomutan ile yola bitmeme etme noktasında tafsilatlı ayrımsız sözleşme yapma noktasında isteğimizi biz belirttik” cümlelerine düzlük verdi.

Emre Kocadağ, konuşmasına şöyle devam etti:

“Hocamız maharet ve taktik anlamda çokça kuvvetli. Uzun yıllardır benimsediği gâh taktikler, maharet noktada verdiği kararlar var. Alıştığı tıpkı dizge var. Ama oyunun gidişatına bakarak üstelik kendi bilgisi ve isteği dahilinde bu değişiklikleri yapacaktır. Değme iki taktiği dahi denedi, ustalık anlamda benim çokça aşkın kıymetlendirme yapmam akilane gayrimümkün. Bu hocamızın ve ustalık ekibin kararıdır. Beşiktaş sahaya maçı görmek için kazanç. Maçı temizlemek amacıyla hangi gerekiyorsa, oyunculara ne tekniği vermesi gerekiyorsa, ne taktiği uygulaması gerekiyorsa onu verecek ve uygulayacaktır. Makro olan sahada ezgi zevki faziletkâr, hem de sonuca kalın edecek, dolgunca ayrımsız sonuç alabilecek beceri ve taktik adına bilgi ve donanımı sahaya aksettirmek. Hocamız bunu üstesinden geleceğine inanıyorum.” – ARTVİNShare: