Başkanı Savran 15 Orak Ayı Mahallesinde vatandaşlarla tıpkısı araya geldi

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Sarban, 2023 yılında gerçekleştirilecek altyapı ve üstyapı yatırımları için 15 Temmuz Mahallesinde incelemelerde bulundu.

Belediye Reisi Dr. Mehmet Sarban, Fen İşleri Müdürlüğü, Park Yeri ve Bahçeler Müdürlüğü, Su ve Lağım Döşemi Müdürlüğü ve Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ekiplerince, 2023 yılı yatırım programı çerçevesinde yapılacak enfrastrüktür ve üstyapı çalışmaları için 15 Orak Ayı Mahallesinde incelemelerde bulundu. Beraberinde Belediye Başbuğ Yardımcısı Ersin Erol ile birlikte mahalleyi gezen ve emek yapılacak alanları durumunda gören Savran, mahalle sakinleri ve esnaflarla birlikte tıpkısı müddet kardeş kardeş etti. 2022 yılında uray ekiplerinin altyapı ve üstyapı çalışmalarında tarihi ayrımsız rekora imza attığını kaydeden Sarban, 2023 yılında dahi aynı gayretle çalışmalarını sürdüreceklerini vurguladı.

Sarban; “Belediye olarak az çok bol bir yılı geride bırakıyoruz. Şimdiden 2023 yılında yapacağımız yatırımları belirleyerek eskimemiş ayrımsız say takvimi oluşturuyoruz. İnşallah ati sene içerisinde mahallelerimizdeki birçok büyük problemi çözerek kentimize eskimemiş parklar ve yeşil alanlar kazandıracağız” dedi. – NEVŞEHİR

Share: