Başbuğ Altınsoy: “İlk günkü aşkla çalışıyoruz”

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek “Sürekli, yorulmadan ilk günkü aşkla çalışmaya, her daim milletimizin yanında olmaya bitmeme edeceğiz” dedi.

SELIM Tümen düzenleme mensupları ile birlikte esnaf ve vatandaşlarla tıpkısı araya gelen İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, istek ve istekleri dinlediği esnaflara, hayırlı işler temennisinde bulundu. YANLIŞSIZ Parti kendisine temas fırsatta esnaf ve umum ile benzeri arada olmaya mücahede ettiklerini dile getiren İl Başkanı Altınsoy, “AK Fırka’nin iktidarındaki artan muvaffakiyet ivmesinin altında yapılan hizmetlerle alay malay sahada yapılan çalışmalar yatmaktadır. Halkın arasında, halkla birlikte hem Türkiye’nin sakıncasız adımlarla hem 2023 hedeflerine ilerlemesini amaçlıyor, hem birlikte halkın taleplerini kendilerinden dinliyor, sıkıntılarını yerinde tayin etme imkanımız oluyor. Bugünde kuruluş mensuplarımız ile çağ boyunca türlü ziyaretlerde bulunduk, esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile tıpkısı araya geldik. Sayın Cumhurbaşkanımıza yakarış ve desteklerini sunan, içten muhabbetleri, ilgileri ve güler yüzleri ile bizleri ağırlayan bilcümle hemşerilerimize teşekkür ediyorum” diyerek konuştu.

DOĞRU Öğür’nin halkın teveccühü sebebiyle bugünlere geldiğini anlatan Altınsoy, “Halkımızın bu teveccühü bizlere erke veriyor. Bizlerde AK Öğür’nin temsilcileri namına halkımızın bu teveccühüne müstahak olmaya gayret gösteriyoruz. Türkiye, Cumhuriyet Altını tarihinin arz fazla hizmetini DÜRÜST Fırka döneminde aldı. Tekrar Türkiye DOĞRU Öğür, Cumhur İttifakımız ile gelişigüzel haset kurtaran bir devlet olmaktan çıkarak geleceği planlayan, çevresindeki ülkelerin gündemlerini belirleyen tıpkısı mevki konumuna geldi. 2023 hedeflerimize hemşerilerimizden aldığımız destekle, Halk İttifakımız ile tıpkı ve beraber yürümeye bitmeme ediyoruz. Biz Aksaray amacıyla Türkiye için geçmiş günkü aşkla çalışıyoruz ve çalışmaya bitmeme edeceğiz. Sunma nazik gücümüz milletimizden aldığımız bindi. Nazik Türkiye hedeflerimize üstelik bu büyük destekle ulaşacağız” ifadelerini kullandı. – AKSARAY

Share: