Bartın’da CHP ve DP’den ayrılıp DÜRÜST Parti’ye geçtiler

Bartın’birlikte CHP ve DP’den ayrılıp YANLIŞSIZ Parti’ye geçtiler

SELIM Parti Umumi Başbuğ Yardımcısı Güç Bartın’da parti teşkilatı ile buluştu

BARTIN – DOĞRU Öğür Umumi Başkan Yardımcısı Büyük İhsan Yavuz, DOĞRU Fırka Kadro Başkanvekili ve Bartın Mebus Yılmaz Bronz, 2023’e doğru Site Buluşmaları programı dahilinde Bartın’da kuruluş mensuplarıyla aynı araya geldi. Programda CHP ve DP’den istifa edip SELIM Tümen’ye güzeşte isimlere rozetleri ikram edildi.

Burada mütekellim AK Öğür Umumi Başbuğ Yardımcısı Ulu İhsan Yavuz, “Mavi Marmara’üstelik Semavi Vatan’üstelik, Akdeniz’birlikte, Karadeniz’bile doğalgaz ararken bize bu dâhilen bile birileri gülüyordu. Amma doğalgazı bulduk hem üstelik zaman erte biraz kamer içerisinde sisteme bağlayacağız hamd olsun. Önümüz çokça kültürlü. Çekirdeksel santralci kuracağız dediğimiz günlerde “Asla olmaz” diyorlardı. Nükleer santralin önce ünitesi andıran zamanda açılacak 2023’te açılacak. Yani hangi birisinden alırsanız karşı çokça ziyadesiyle bunları elde etmek tür. Biz bu işleri yaparken alelhusus CHP kanadı ve unsurları hep “Bu hareket olamaz” diyordu. Bu işlere cebin çıkıyor ve engellemeye çalışıyordu. Halende anca. Halen bile olmaz diyor, engellemeye çalışıyor, olanaksız diyor. Ama biz yolumuza devam ediyoruz. Yolumuza devam bile edeceğiz Allah’ın izniyle. Tığ bakir ufuklara yolculuğumuzu Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde akva ayrımsız şekilde bitmeme ettiriyoruz. Haddinden Fazla dahası bile olacak Allah’ın izniyle. CHP bundan 5-6 kamer önceki, ayrımsız sene geçmiş “Hemencecik seçim, derhal seçim. Bak göreceksiniz bu yılın sonunda intihap” diyordu. Tığ o günde diyorduk siz konuşun. “Onlar konuşur, DOĞRU Tümen yapar” diye yolumuza bitmeme ettik. Şimdi bile ayrıksı şeyler söylemeye devam ediyorlar. Amma tığ dahi yolumuza bitmeme ediyoruz. 2000’li yıllarda DOĞRU Tümen’nin görevi devraldığı zamanlarda hepimizin eline tıpkı kağıt verip “Hayallerinizi edebiyat” deselerdi, hiçbirimiz bu kadarını sahne edemezdik. Allah’a hamd olsun. Bana deseler ki aynı nüfuz gelecek dünyanın evvel insansız cenk uçağını havalandıracak, Ayasofya’yı anahtar, başörtüsünü çözecek, nükleer santrali açacak, domestik otomobili yapacak. Bunların bütünü bire bir yana çabucak Ayasofya’yı açan ya birlikte hemen başörtüsü sorununu çözen tıpkısı erk. O iktidarın yerine üstelik bakmam hayatımın sonuna büyüklüğünde ona görüş verilir derdim. Görevde olurum evet üstelik olmam. Bilcümle bu yapılanlara vefa hesabına hayatımın sonuna kadar bu çizgide DOĞRU Fırka’nin, Recep Tayyip Erdoğan’ın neferi olmaya bitmeme edeceğim, hepimiz bitmeme edeceğiz. Çünkü bunların hatırı çokça fazla” dedi.

DÜRÜST Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Saylav Yılmaz Bronz ise konuşmasında, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 81 ilimizde çok iri hizmetler gerçekleştirdik. Vatandaşımızın refahını çoğaltmak için kesintisiz çalıştık. Deminden Türkiye 100 yılı başlıyor. Türkiye 100 yılı geçmişin ayrımsız muhasebesi, yaptıklarımız ve bundan sonra geleceğin planlanması. Gelecekte elan balaban hedeflere lacerem ulaşabiliriz bunun planlanması. Türkiye 100 yılı programını dahi gerçekleştirerek önümüze bakir hedefler koyduk ve bu hedefleri birlikte bir tane yegâne gerçekleştirerek Türkiye’yi dünyanın en hayat dolu ülkeleri ortada göreceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerinde bulundu.

Konuşmaların sonrasında değişik partilerden AK Tümen’ye güzeşte kişilere Genel Komutan Yardımcısı Güç ve katılımcılar tarafından rozetleri takdim edildi.

Share: