Bakir yılın sunu enteresan görüntüsü Bayburt’tan: Sıpalarla cadde turu cep telefonu kamerasında

Yıpranmamış yılın sunma ilginç görüntüsü Bayburt’tan: Sıpalarla ana yol turu cep telefonu kamerasında

Buldukları sıpalarla ana yol turu eden büzüktaş arkadaşların görüntüleri yüzlerde gülümseme oluşturdu

BAYBURT – Bayburt’ta sevimsiz havaya aldırış etmeden sıpalarla site turu yapan Recep Deligöz ve Ahmet Söz isimli iki yoldaş gönüllerince eğlenerek, eskimemiş yılın tadını çıkardılar.

Büzüktaş arkadaşların sıpalarla gezintiye çıktığını gören vatandaşlar ise o anları çökertme telefonuyla kaydettiler. Gençlerin sosyal medyada paylaşılan görüntüleri iri gusto toplarken, film sahnelerini aratmayacak o anlar ise yüzlerde tebessüm oluşturdu.

Geç saatlerde işten sâdır arkadaşını bekâr bırakmayarak gelişim çıkışı almaya giden Recep Deligöz ve Ahmet Kortej, öğretmenevi önünden geçtikleri esnada iyesiz sıpaları gördüler. Gidecekleri yere sıpalarla gitmeye değişmeyen veren iki bacanak, öğretmenevinden Cumhuriyet Caddesi’ne sıpa üstünde geldiler. İşi şakaya vuran çoluk çocuk daha sonra sıpa üzerinde caddede tur atmaya başladılar. Caddede sıpalarla dolaşan gençleri görenler ise şaşkınlıklarını gizleyemediler. Oradan aracıyla güzeşte ve o anları çökertme telefonuyla kaydeden ayrımsız vatandaş ise, aracından büzüktaş arkadaşlara seslenerek, “Ayraç olmuşsunuz yöntemince gençler yemin ediyorum. Adamsınız rüfeka. Benzeri tur biz de binelim, çoluk çocuk tığ üstelik aynı volta binebilir miyiz?” dedi.

Devriye atan bekçiler, gençleri uyararak, tetik olmalarını söylediler. Bekçilerin sözünü dinleyen çoluk çocuk ise işten sâdır arkadaşını aldıktan bilahare buldukları sıpaları, aldıkları yere bıraktılar.

Share: