Bağcılar’da otopark halinde servis alev alev yandı

Bağcılar’birlikte cadde üzerinde park halinde olan servis arabası bir anda alaz alıp yandı. İtfaiye ekipleri yangına engelleme ederken çevirgeç adeta küle döndü.

Fenomen, Bağcılar, Batışehir Caddesi üstünde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak, 34 LAT 332 plakalı servis aracında park yeri halindeyken elan belirlenemeyen ayrımsız nedenle hararet bundan sonra. Coşkunluk gücük sürede büyüdü servis arabası alaz alaz yanmaya başladı. Durumu gören vatandaşlar itfaiye aracı ekiplerine malumat verdi. Fenomen namına mevrut itfaiye aracı ekipleri yangına müdahale etti. Alevler gücük sürede kontrol altına alınırken, yangının peşi sıra araçta balaban yetenekli maddesel hasar oluştu.

Araç sahibi Fahrettin Karaman, çokça üzgün olduğunu belirterek, “Şaşırdım arabamı her çağ buraya bırakıp akşam eve gidiyordum, arabayla ilişik daha ilk tıpkısı baskı yaşamadım hayatiyet kontağından eski olabileceği söyleniyor. Düşmanım da bulunmayan öyle tıpkısı durumda değil ben anlamadım bu işi” şeklinde konuştu. – İSTANBULShare: