AVCILAR’DA KIZINA UYUŞTURUCU SATMAK İSTEYEN GENCİ ILK DÖVDÜ SONRADAN POLİSE GÖTÜRDÜ

AVCILAR’dahi iddiaya bakarak kızına maden kıymak isteyen genci çıkmaz ortasında yakalayan cet, darbettikten sonraları polise götürdü. Babanın şüpheliyi darbettiği ve polise götürdüğü anlar kameraya yansıdı.

Olay, geri saat 16.30 sıralarında Dalan Mahallesi’nde meydana geldi. Kızının el telefonu ile mesajlaştığını gören ağababa, iddiaya bakarak karşıdaki kişinin ‘Ne kadar maden komprime istediğini’ sorması üstüne harekete geçti. Bunun üstüne kızının elindeki telefonu alarak cevap verdiği öğrenilen ağababa, “10 hap” şeklinde yazarak adres verdi. Tamlanan saatte kızı ile birlikte adrese gelen cet, Bağcılar’dan mevrut şüpheliyi beklemeye başladı. Ayrımsız müddet sonraları gelen şüpheli, iddiaya bakarak kızı öpmek isteyince baba saldırıya geçti. Kadına taciz olduğunu değerlendiren çevredekiler birlikte ata ile birlikte kaba genci çıkmaz ortasında dövdü. Ata, daha sonradan şüpheliyi alarak polis merkezine götürdü. Şüphelinin darbedilme ve götürülme anları kameraya yansıdı.

“TACİZ VE UYUŞTURUCUYA TAHAMMÜLÜMÜZ YOK”Mahallede sakini Ahmet Bingöl, “Benim bile kız çocuğum var. Taciz ve uyuşturucuya tahammülümüz yok. Kızın babası ile birlikte, polis kardeşlerimiz gelmeden dövdük” dedi. Yaşananları evinden görünce aşağıya indiğini söyleyen Şans Kızoğlankız ise, “Hepimizin çocuğu var. İyi etmiş, eline esenlik, ayrıca bir iki de yaptı. Arakçılık yapanlar, tacizde bulunanlar, maden satanlar biraz saat gözaltında tutulduktan sonraları bırakılıyor. Onlar bile bunu biliyor, rahat davranıyor. Bunlara bizim ceza vermemiz ister” diyerek konuştu.

– İstanbulShare: