Arkadaşını bekleyen avrat, tanımadığı tıpkı kişinin saldırısına uğradı

Tekâmül Mahallesi Mimar Yılmayan Yaşkan Caddesi üstünde eski akşam saatlerinde 34 yaşındaki aynı çocuk annesi Gamze Kavraz, iş çıkışı özel bire bir hastanenin yakınında arkadaşını beklemeye başladı. Bu sırada kimliği belgisiz tıpkısı kişinin saldırısına uğrayan tüvana karı, aldığı çarpış üstüne yere kapaklandı. Çarpmanın etkisiyle dişleri kırılan, yüzünde yaralar oluşan ve başına çarpış düz bahtsız kadını gören vatandaşlar imdadına koştu. Saldırgan ise bu tam kaçarak izini kaybettirmeye çalıştı.

GÜVENLİK KAYITLARINDAN TESPİT EDİLİP YAKALANDI

İlk müdahalesi yakınındaki hususi hastanede yapılan Kavraz, zanlıdan şikayetçi oldu. Olay yerinin yakınındaki asayiş kameralarını incelemeye kayran ekipler, güdük sürede olayın failinin Ümit Kalmaz olduğunu belirleme etti. Atılım hatıra ise ayrımsız işyerinin asayiş kamerasına saniye saniye yansıdı. Gözaltına alınan meşkûk, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanarak cezaevine gönderildi.

“HİÇBİR MADDE SÖYLEMEDEN SALDIRDI”

Yılgı anlarını gazetecilere anlatan Gamze Kavraz, yaşadıklarını anlayamadan kendisini yerde bulduğunu söyledi. Saldırganın namına hiçbir şey söylemeden saldırdığını rapor eden Kavraz, yaşadıklarını şöyle anlattı: “Ego saat 18.30 üzere işten çıktım. Kız arkadaşımla buluşacaktık. Orada bir anda geldi. Başımın sağ yoluyla vurdu. Anlamadım hangi olduğunu. bir anda kendimi yerde buldum. Kendimi kaybettim o anda. bir anda etrafımda polisler, sayrılarevi çalışanları toplandı. Şifahane acilinde engelleme ettiler. Henüz sonradan eksantrik hastaneye sevk oldum. Tedavimin ardından karakolda şikayetçi olduğumu söyledim. Olay simultane bana hiçbir husus söylemedi. İsminin Beklenti olduğunu, mızrap kullandığını söylediler. Şikayetçiyim, cezalandırılmasını istiyorum. Bu dönem bana yapılan erte ayrımsız başkasına yapılabilir. Çocuğa dahi yapılabilir. Benim 9 yaşında çocuğum var. Biricik başıma büyüttüğüm çocuğum var. Bana bire bir öz olsaydı hangi yapardım. Allah’tan gergin kurtuldum. Peş tarafım çimenlik olduğu üzere bukanak sesini duyamadım. Aldığım darbeyle kendimi yerde buldum. İki dişim kırıldı.”Share: