Antalya Emniyeti ve ATSO çoluk çocuk için çalışacak

ATSO Başkanı Uca Ilkbahar ve Antalya İl Inanma Müdürü Orhan Çevik, konu kullanan gençleri evvel sağlıklarına sonradan birlikte hareket gücüne vermek üzere iş birliği yapacak.

Antalya Ticaret ve Endüstri Odası (ATSO) Başkanı Ali Ilkbahar ve Umumi Heyet Üyeleri, Antalya İl Emniyet Müdürü Orhan Acara’i misafir etti. ATSO Başbuğ Yardımcısı Boğaçhan Göksu, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Totoş, Hatice Temiz ve Mustafa Yayla’nın de kayran aldığı ziyarette, ATSO ve Antalya İl Itimat Müdürlüğü’nün gerçekleştireceği kuma projeler üstüne düşünce alışverişinde bulunuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başbuğ Yüce Baharat, “Antalya’mızın asayişi için İl Emniyet Müdürlüğümüzün hangi kadar sistemli ve kalburüstü çalıştıklarını, kafile kayran benzeri site adına hangi büyüklüğünde tedarikli olduğumuzu gördük, dinledik ve bahtiyar olduk. Emeklerine keyif” dedi.

“Gençlerimizi aksiyon gücüne kazandıracağız”

Antalya’nın çok barhana kayran tıpkısı şehir olması cihetiyle cemiyet bütün bütün çalışmaların olduğunu kaydeden Başbuğ Baharat, “Bu hemen konaklama ve kıyamet bölgesinden mevrut vatandaşlarımızın buradaki barınması ile ait değil, terbiye, keyif, asayiş gibi birçok konuyu ilgilendiriyor. Bu konuda Antalya İl Emniyet Müdürlüğümüzün hazırlıklı olduğunu kabul etmek bizi az çok bahtiyar etti. Kaleiçi esnafına gerçekleştirmiş olduğumuz ziyarette üstelik bazen konular gündeme gelmişti. Kaleiçi sokaklarının İl Inanma Müdürlüğümüz aracılığıyla, orda etkin manşet kuvvetlerine zimmetlenmiş olduğunu ve tedarikli olunduğunu öğrendik. Bu noktada esnafımıza ve ziyaretçilerine emniyetli alanlar kurmak, ticaretimiz ve turizmimiz açısından çokça koca” dedi.

Birlikte proje üretme noktasında çalışacaklarını dile getiren Başkan Ilkbahar, “Alay Malay eğitimler etme ve debi etme noktasında kararlar kaldık. Önce sağlığına, sonradan topluma kazandırılması gereken, özellik kullanan evet birlikte istimal ihtimali olan gençlerimizin hareket gücüne kazandırılması konusunda uzunca dostça ettik sayın müdürümüzle. Bu konuda çalışabileceğimizi gördük ve müzakere sonrasında kendileriyle kocaman işler yapacağımızı de belirleme etmiş olduk” diye konuştu. – ANTALYA

Share: