Adana’da tıpkısı ev sahibi, 3 aydır kirasını ödemeyen kiracısının çelik kapısını çalıp, elektriğini kesti

Eşinden yıllar önce boşanan Hacer Kondu (31), yaklaşık 1 sene ilk 2 çocuğuyla alay malay gestalt Sarıçam ilçesinde M.D. isimli şahsın evini mahiye 1200 liraya kiraladı. İddiaya göre, tendürüst kadın 3 aydır kirasını ödeyemedi. Familya sahibi M.D. ise Kondu’dan kirayı ödemesini ve evi boşaltmasını talep etti. Hacer Kondu ise evden şu anda ayrılamayacağını söyledi.

BANYODAN ÇIKTIĞINDA KAPISININ OLMADIĞINI GÖRDÜ

Geçen dönem öğle saatlerinde eve mevrut M.D., lüp polat kapısını söktürdü ve asıl şalterden tüvana kadının evinin elektriğini kestirdi. Bütün bunlar yaşanırken banyoda olduğunu söyleyen zihayat avrat, çıktığında ise kapısının olmadığını gördü. Bu tam sülale sahibi ise ‘Evi boşaltıp gideceksin’ dedi.

“2 ÇOCUĞUMLA BİRLİKTE HAKEZA OTURACAĞIM”

Evde 2 çocuğuyla elektriksiz ve kapısız artan Hacer Kondu, “Duştayken eş sahibim geldi. bir anda sesleri duyunca çıktım. Kapıyı söktüğünü gördüm. Kapıyı vermeyeceğini ve zaman hakeza kalmam gerektiğini, yarına büyüklüğünde dahi evi boşaltmam gerektiğimi söyledi. 3 aydır kirayı geciktirdiğim amacıyla böyle yaptı. Avukata dünyalık vermem gerekiyordu onu verdiğim amacıyla elimde servet kalmadı ve kirayı ödeyemedim” diye konuştu. Aile sahibinin elan ilk de elektriğini kestiğini öne süren Kondu, “2 çocuğumla gelişigüzel hakeza oturacağım” dedi.Share: