200 euro ile sigarasını yakan iki böle tepkilerin odağında!

Kırşehir’de özel benzeri sayrılarevi sahibinin oğlu ve yeğeni sosyal iletişim araçları hesaplarından kılıklı olmayan benzeri videoteyp yayınladı. 200 euro ile sigara yakarak video çeken iki kuzene vatandaşların tepkisi kaba oldu.

DÜŞÜNCESİZ HAREKETLERİ GÖRENLERİ KIZDIRDI

Kırşehir’dahi bulunan özel bir hastanenin sahibinin oğlu ve yeğeni, yaptıkları davranışla içtimai medyanın gündemine oturdu. Alay Malay kânunuevvel nâkil iki kuzin E.G. ve S.G., 200 euro ile sigara yakıp kahvehane içti. Parayla sigaranın yakılarak kıraathane içildiği kaynak iddiaya bakarak E.G. marifetiyle toplumsal iletişim araçları hesaplarından paylaşıldı. Reaksiyon çeken videoteyp içtimai medya üzerinden aracısız ele dolaştı. Videoyu izleyen Kırşehirlilerden ise tepki yorumları peş peşe geldi.

HESABININ ÇALINDIĞINI İDDİA ETMİŞTİ

Hastane sahibi M.G.’nin dahi içtimai iletişim araçları hesabında daha önceki İYİ Parti Umumi Başkanı Meral Akşener ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na taşlama içeren paylaşımlar mamul, M.G. içtimai iletişim araçları hesaplarının çalındığını ve paylaşımları kendisinin yapmadığını öne sürmüştü.Share: