1969 Bilecik Kulübü öz evinde yenik oldu

Lehçe Acemi Tomar (BAL) temsilcisi 1969 Bilecik Kulübü kişi evinde yenmiş olurken, futbolcuların performanslarını eleştiren taraftarlar ile bazı futbolcular beyninde bahis kavgası çıktı.

BAL 11. Kadro 10’uncu hafta müsabakasında 1969 Bilecik Kulübü zat meydan ve seyircisi önünde Hendek Dereköyspor’a 2-1 yenildi. Maça dolgunca başlayan Trap Dereköyspor geçmiş yarıda 1969 Bilecik Kulübü kalecisi Süleyman Bahçeli’yi geçemedi. Kritik kurtarışlar yapan Süleyman Bahçeli maçın 43’üncü derakap gelişen bire bir Hendek Dereköyspor atağında sol kanatta topla buluşan Engin İnak’ın anif ve düzgün şutuna engel olmadı. Bu gol önce yarınında skoru oldu. Maçın ikinci yarısının 51’inci aceleten Yüksek Çukadar, Ozan Resuloğlu ve Ömer Çelik değişiklileriyle başlayan 1969 Bilecik Kulübü oyuna dengesini kurdu. Bu değişlikler sonrası ataklara başlayan 1969 Bilecik Kulübü maçın 72’inci tezce Emre Ayaz’ın golüyle durumu 1-1’e getirdi. Bu gol sonrası galibiyet amacıyla atakları hızlandıran 1969 Bilecik Kulübü maçın 80’inci hızla yediği ayrımsız kontratak sonrası Engin İnak hem kendisin mağara hem birlikte takımın 2’inci golünü kaydetti. Maçın ikinci yarısında bile kalesinde devleşen Süleyman Bahçeli bu gol sonrası adeta yıkıldı. Bu golden sonra kopça bulunan ataklar sonuçsuz kalınca 1969 Bilecik Kulübü maçı 2-1 kaybetti. 1969 Bilecik Kulübü 5 haftadır 3 puan yüzü görmezken, maç böylece Ömer Polat ve 1969 Bilecik Kulübü taraftarlar ortada gerginlik yaşandı. Para alamadıklarını söyleyen Ömer Çelik’a taraftarlar “O devir geçin gidin” derken haleldar anlar yaşandı. Bilecikli futbolcu Ekrem Üst taraftarları sakinleştirirken, taraftarlar Ömer Polat gönderilmesi için yönetime üstelik tepki gösterdi.

Öte yandan 1969 Bilecik Kulübü antrenörü taraftarlar Çetin Çukur’u oyuna almadığı e her hafta bire bir değişikliler yaptığı için reaksiyon gösterdi.

Maçı Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Kumarhane, Bilecik ASKF Başkanı Nusret Kele ve Ayak Topu İl Temsilcisi Açık Deniz Toku izledi. Bürokrasının pik bağlam ve takıma göstermesine Belekoma Taraftar Gurubu, “Sahipsiz Bilecik” diyerek demonstrasyon yaparken, alkış eylemi yaptı. – BİLECİK

Share: